Beyer Makina yüksek kapasiteli eleme kırma yastıklama tesisleri imalatı yapmaktadır.

Beyer Makina’ya müşteri istekleri doğrultusunda gelen projeler, teknik ekip tarafından çeşitli değerlendirmelere tabi tutularak özel imalatlar olarak hayata geçirilmektedir. Müşteri odaklı üretim politikasının gerekliliği olan bu durum sayesinde müşteri, sağlamak istediği en yüksek fayda ve kapasiteyi Beyer farkıyla yakalamaktadır.


1988 yılında Beyer GmbH ortaklığıyla Ankara’da kurulmuş olan Beyer Makina, faaliyetlerini Almanya’da 1971 yılından bu yana sürdüren ortağının uzun yıllar boyunca edinmiş olduğu bilgi birikimini ve tecrübesini Türkiye’deki sektöre taşıyarak Türk tüketicisinin kaliteye ve teknolojiye daha ucuza sahip olabilmesini sağlamış bulunmaktadır. Beyer Makina, iç pazarın ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte, imalatının büyük bölümünü Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika ülkelerine ihraç etmektedir.

Sektörde müşteri odaklı üretim politikası, kaliteli ürünleri, estetik tasarımları ve verimli satış sonrası hizmetleri ile bilinen Beyer Makina her zaman büyümeyi ve gelişmeyi ilke edinmiştir. Müşterilerine sunmuş olduğu yüksek kapasiteli ürünleri ile Beyer Makina eleme, kırma ve yastıklama tesisleri imalatında güven duyulacak bir marka haline gelerek dünyada ve Türkiye’de başarılı projelere imza atmıştır.


Güven

Müşterilerine sunmuş olduğu yüksek kapasiteli ürünleri ile Beyer Makina eleme, kırma ve yastıklama tesisleri imalatında güven duyulacak bir marka haline gelerek dünyada ve Türkiye’de başarılı projelere imza atmıştır.

Teknoloji

Beyer Makina sahip olduğu bilgi birikimini ve tecrübesini Türkiye’deki sektöre taşıyarak Türk tüketicisinin kaliteye ve teknolojiye daha ucuza sahip olabilmesini sağlanmış bulunmaktadır.

Kalite

Bilgi ve tecrübe birikimleri sayesinde Beyer Makine, müşterilerine yüksek kalitede üretimler sunmaktadır.

0
0
0
0