Beyer Makina yüksek kapasiteli eleme kırma yastıklama tesisleri imalatı yapmaktadır.

Beyer Makina’ya müşteri istekleri doğrultusunda gelen projeler, teknik ekip tarafından çeşitli değerlendirmelere tabi tutularak özel imalatlar olarak hayata geçirilmektedir. Müşteri odaklı üretim politikasının gerekliliği olan bu durum sayesinde müşteri, sağlamak istediği en yüksek fayda ve kapasiteyi Beyer farkıyla yakalamaktadır.


Beyer...

Tecrübe demektir. 1988 yılında Ankara’da bir yabancı sermaye şirketi olarak kurulmuş, 2009 yılında tamamen Türk işadamları tarafından devralınmış, yurtdışından edindiği tecrübe ve bilgi birikimini Türkiye’deki sektöre taşıyarak öncü bir şirket olma konumunu korumaktadır.

Stratejik davranır. Kendi tesislerinde, Türk mühendis ve işçiliği ile, dünya standardlarında seyyar kırma, eleme ve yastıklama tesisleri, sabit ve teleskopik konveyör üretmektedir. Kamunun ve özel sektörün güvenini kazanan ve ihtiyaçlarını gözeten ürünlerimiz DMO’nun tedarik listesinde yer almaktadır.

Planlar. Türk ekonomisine pozitif katkıda bulunarak, iç pazarın ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte, imalatının büyük bölümünü Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika ülkelerine ihraç etmektedir.

Teknoloji de öncüdür. Büyüme ve değer yaratma potansiyeli olan ar & ge ve inovasyon projeleri üretmekte, kendini ve ürünlerini devamlı yenilemekte ve bunları kendi kaynaklarıyla gerçekleştirmektedir.

Üretir. Her zaman büyümeyi ve gelişmeyi ilke edinen Şirketimiz, müşterilerinin kaliteye ve teknolojiye erişimini kolaylaştırarak ihtiyaçlarına projeye özel çözümlerle katkıda bulunmaktadır.

Memnuniyeti ve güveni ön planda tutar. Sektörde müşteri odaklı üretim politikası, kaliteli ürünleri, estetik tasarımları ve verimli satış sonrası hizmetleri ile bilinen Şirketimiz, müşterilerine sunmuş olduğu yüksek kapasiteli ürünleri ile eleme, kırma ve yastıklama tesisleri imalatında güven duyulan ve aranan bir markadır.


0
0
0
0